csendepl

Kostel Nejsvětější Trojice Fořt

Chtěli jsme Vám vyhovět a tak jsme dámy z NOS DAMES pozvali znovu. Jsou prostě skvělé. Jejich písně a hlasy nás všechny oslovily a donutily na chvíli zastavit.

Spolek pro kostel Fořt a Nos Dames Vás srdečně zvou na francouzský večer. Zazní klasické francouzské šansony a písně současných frankofonních zpěváků. Budeme se na Vás těšit v kostele ve Fořtu v sobotu 15.8.2020 od 18 hodin. Vstupné dobrovolné. Občerstvení po koncertu zajištěno.

Účinkují

  • Martina Forejtková – zpěv, klavír (učí francouzštinu a hudební výchovu na gymnáziu v Hradci Králové, je dvojnásobnou vítězkou Mezinárodní soutěže v interpretaci frankofonní písně - Budapešť 2017, Banská Bystrica 2018)
  • Kateřina Prokešová – zpěv, violoncello (učí francouzštinu a hudební výchovu na gymnáziu v Hradci Králové)

 

Varhany

Chátrající varhany z kostela Nejsvětější Trojice ve Fořtu našly svůj druhý domov v klášterním kostele sv. Augustina ve Vrchlabí, kde jsou po renovaci využívány jako koncertní nástroj. Více na www.varhany.ergis.cz

Podpořte nás

V případě, že jste se rozhodli podpořit kostel Nejsvětější Trojice ve Fořtě finančním darem, pošlete jej prosím na číslo účtu 275295805/0300. Za Vámi projevenou pomoc Vám předem velmi děkujeme.